Člani Šolskega sklada OŠ Malečnik smo v sredo, 11. 5. 2022, organiziral dobrodelno prireditev z naslovom Pomlad na kvadrat, na kateri so se učenci po dolgih dveh letih z igro, glasbo in plesom zopet predstavili širši javnosti.

Nastopali so učenci od 1. do 5. razreda, folklorna skupina, pevski zbor in šolska glasbena skupina ter učenci dramskega krožka.

Obiskovalci ste lahko poklepetali in preživeli prijetne trenutke v družbi sosedov, prijateljev, sorodnikov, sošolcev in zaposlenih na šoli ter se ob tem posladkali z dobrotami, ki so jih v okviru razširjenega programa Kuhanje pripravili učenci.

Po prireditvi je sledil srečelov, katerega izkupiček je namenjen za uresničitev zastavljenih ciljev, ki smo si jih zadali za naslednje šolsko leto (športne majice za učence, ki zastopajo šolo na raznih športnih tekmovanjih, dodatki za zunanji fitnes, senčilo nad peskovnikom, pripomočki za spretnostne igre na prostem in v telovadnici, kolesarski poligon).

FOTO UTRINKI

Vsem, ki ste se prireditve udeležili in s svojo prisotnostjo dokazali, da ste pripravljeni pomagati pri uresničitvi naših želja, se iskreno zahvaljujemo.

Prav tako iskrena hvala vsem, ki ste se s svojimi prispevki in čudovitimi nagradami prijazno odzvali naši prošnji in s tem pomagali pri organizaciji in izpeljavi srečelova.

1. AKVARIJ-TERARIJ,
  31. TIC MARIBOR,
  32. TOSAMA,
  33. TURISTIČNO DRUŠTVO ŠEMPETER,
  34. ZAVOD ZA TURIZEM IN ŠPORT ŽALEC.

Člani ŠS OŠ Malečnik