Z učenci od 1. do 4. razreda smo se dopoldan udeležili pustovanja na Trgu Leona Štuklja, ki ga je že tradicionalno organizirala ZPM Maribor. Zabavala sta nas poredna škrata iz družinskega gledališča Kolenc. Predstavili smo se kot skupinske maske: učenci prvega razreda so predstavljali števila, drugošolci so se oblekli v abecedno stavnico, v tretjem razredu so izdelali ure in v četrtem razredu glasbila, za kar smo bili nagrajeni z odličnimi nagradami – prvošolci so dobili tablično igro, tretje- in četrtošolci bodo odšli na naravoslovni dan na Pohorje, drugošolci pa si bodo ogledali lutkovno predstavo v Lutkovnem gledališču Maribor.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v galeriji ali v objavi Večer.com in na Maribor24.si . Prispevek je bil tudi na TV Maribor, v dnevni informativni oddaji Tele M (28. 2. 2017 ob 18.00).