V torek, 6.10.2020 smo se nadarjeni učenci naše šole lahko udeležili minigolfa na Mariborskem otoku.

Ob 15.30 smo se zbrali pred vrati Mariborskega otoka. Ko smo igrali minigolf, smo se razdelili v dve skupini. Kljub temu, da smo včasih potrebovali zelo veliko udarcev, da je žogica (če sploh je) prišla v luknjo, nas ni spremljala nikoli slaba volja. Po minigolfu smo si privoščili nekaj prigrizkov. Ko smo grizljali kekse in čips, smo se pogovarjali. Pogovarjali smo se tudi, ko smo  se odpravili na sprehod ob Dravi. Klepetali smo pravzaprav ves čas. Med našimi pogovori smo zbijali šale, se smejali, hihitali in še veliko, veliko več.

To je bilo prvo srečanje nadarjenih učencev naše šole v tem šolskem letu, in veselimo se še ostalih.

Tjaša Polutnik, 8.a

Utrinki v galeriji.