V sredo , 22. marca 2023, smo z učenci 6. in 7. razreda imeli tehniški dan.

Šestošolci smo dan preživeli na IC Piramida, kjer smo se preizkusili kot slaščičarji in peki. Poklepetali smo z dijaki, ki so nam predstavili izobraževalni del in ugotovili, da je na tej šoli zabavno in poučno. Seboj smo odnesli izdelke, ki smo jih naredili in jih z veseljem tudi poskusili.

Sedmošolci smo obiskali Srednjo prometno šolo Maribor, kjer so nas učitelji z dijaki prijazno pospremili skozi različne delavnice. Predstavili so nam programe ter možnosti zaposlitve po končanem srednjem šolanju, seznanili so nas s prometom in prometno varnostjo, s pomočjo očal, ki naš vid približajo vidu pod vplivom alkohola,  pa smo se preizkusili v hoji okrog ovir. Najbolj zanimiv del tehniškega dneva je bila predstavitev samoobrambe brez orožja, v kateri smo se preizkusili tudi sami.

Utrinki v galeriji.

Učiteljica Tea Koračin