Šolski sklad OŠ Malečnik bo v sredo, 11. 5. 2022, ob 18. uri organiziral dobrodelno prireditev z naslovom Pomlad na kvadrat, na kateri se bodo učenci po dolgih dveh letih z igro, glasbo in plesom zopet predstavili širši javnosti.

Obiskovalci boste lahko poklepetali in preživeli  prijetne trenutke v družbi sosedov, prijateljev, sorodnikov, sošolcev in zaposlenih na šoli ter se ob tem posladkali z dobrotami, ki jih bodo v dopoldanskem času pripravili učenci.

Po prireditvi bo sledil srečelov, katerega izkupiček bo namenjen za uresničitev zastavljenih ciljev, ki smo si jih zadali za leto 2022 (športne majice za učence, ki zastopajo šolo na raznih športnih tekmovanjih, zunanji fitnes in kolesarski poligon).

Veselimo se druženja z vami.

Člani ŠS OŠ Malečnik