Spoštovani starši, drage učenke, dragi učenci.

Skladno s sklepom Vlade RS bo od 1. 4. 2021 do predvidoma 9. 4. 2021 delo znova potekalo na daljavo. V ponedeljek, 5. 4. 2021, pouka ni, zaradi velikonočnih praznikov.

Delo bo v teh dneh potekalo po ustaljenem redu, kjer bodo učenci prejemali naloge v ekipah v Teamsih, učenci 1. VIO pa po elektronski pošti.

Navodila za vsak naslednji dan bodo objavljena dan prej do  večernih ur, nekatere zadolžitve za četrtek in petek bodo učenci prejeli že kar v šoli.

Urnik se v tem času, ki je predviden za delo na daljavo, večinoma ne bo spreminjal in bo potekal po podobnem  razporedu, kot so ga učenci bili vajeni na šole. Lahko pa pride do določenih sprememb, da bi se učencem delo olajšalo.

Napovedana ocenjevanja znanja so v tem času prestavljena, učitelji se bodo z učenci uskladili o novih terminih po prihodu v šolo.

Rudolf Sedič