Šola v ponedeljek, 22. 2. 2021, za vse učence odpira šolska vrata. Z odprtjem šole moramo pripraviti organizacijski in pedagoški načrt, kot tudi protokol aktivnosti v skladu z navodili NIJZ, ki bo obvezujoč tako za učence, zaposlene, kot za starše.

Od ponedeljka, 22. 2. 2021, bo organizirano jutranje varstvo samo za učence 1. razreda ter za učence, ki se pripeljejo z avtobusom iz Vodol.

Podaljšano bivanje za učence 4. in 5. razreda bo organizirano le za tiste, ki to nujno potrebujejo. OPB se združita, zato morajo učenci ves čas tudi v učilnici nositi zaščitno masko.

Učenci prinesejo v šolo šolske potrebščine po urniku ter ključ za garderobno omaro.

Učenci prinesejo v šolo tudi knjige, ki so si jih izposodili v ŠOLSKI ali RAZREDNI knjižnici.

Od ponedeljka, 22. 2., vozi V ŠOLO in IZ ŠOLE avtobus po naslednjem urniku:

V ŠOLO:

6.50: Grušova, Trčova, Metava (začetna postaja)

7.35: Grušova, Trčova, Metava (začetna postaja)

6.55: Vodole (začetna postaja)

IZ ŠOLE:

13.10 : Grušova, Trčova, Metava

14.00: Grušova, Trčova, Metava

13.55: Vodole

Na avtobusu je OBVEZNA uporaba zaščitnih mask.

Vsi učenci od 6. do 9. razreda se pripeljejo v šolo s prvim avtobusom, učenci od 2. do 5. razreda pa se pripeljejo v šolo z drugim avtobusom.

Učenci 4. razreda počakajo na razredničarko pred vhodom 1. razreda, učenci od 5. do 9. razreda počakajo razrednike  pred vhodom v telovadnico. Učence bodo razredniki odpeljali v svoje matične učilnice.

Vsi učenci morajo pri vstopu v šolo in izven matične učilnice nositi zaščitno masko.

Glede prehrane bomo upoštevali, da bo vaš otrok koristil vse obroke hrane, na katere je bil naročen že pred zaprtjem šole. Spremembe javite v kuhinjo, najkasneje v ponedeljek do 8. ure.

Skupina učiteljev za protokol gibanja in dela v razmerah povezanih s COVID-19