Spoštovani.
V ponedeljek, 18. 13. 2023, smo v šolski telovadnici obeležili dan samostojnosti in enotnosti ter vkorakali v praznični čas z božičnim programom, ki so ga pripravili naše učenke in učenci pod mentorstvom učiteljic in učiteljev naše šole. Za veselo vzdušje sta poskrbela Božiček (Božo) in gospa Božičkova, ki sta se sprehodila skozi večer, poln glasbe, plesa, zanimivih zgodb in lepih spominov.
Uživali smo ob zvokih Cici zbora, otroškega in mladinskega pevskega zbora, prigodah iz Božičkove tovarne daril, kjer so škratki (1.-3. razred) pridno izdelovali darila, nastopil je tudi Cici teater s predstavo Planet sladkarij, plesalo se je s Plesnim živ žavom, program pa je sklenila predstava Božič pri nas doma v izvedbi Mini teatra in spremljavi šolskega banda.
Vsem nastopajočim in mentorjem se zahvaljujemo za sodelovanje in čestitamo ob uspešni izvedbi programa.
Le pokukajte v galerijo in si oglejte čarobne trenutke.
Vesele praznike Vam želi Oš Malečnik!