Spoštovani starši

V želji, da pouk steče in poteka v šoli, vas prosimo za dosledno upoštevanje vseh higienskih priporočil.

V torek, 1. 9. 2020, vas vabimo k sprejemu ob 10. uri. Starši se z otroki  zberete pri vhodu v telovadnico. Starši imate ob spremljanju otroka v prostore šole pravilno nameščeno zaščitno masko. Ob vstopu v šolo si vsak razkuži roke in drži varnostno razdaljo. Sprejem prvošolcev bo potekal v telovadnici šole.

Prvošolci bodo 1. dan preživeli v šolskih prostorih skupaj z učiteljicami, približno 60 minut. Svetujemo, da imate s seboj šolsko torbo, saj boste prejeli naročeno gradivo. Šolski copati niso potrebni.

Zaradi vseh omejitev s korona virusom, žal, ni bilo mogoče izpeljati načrtovanih aktivnosti, ko bi vam lahko postopoma predajali različne informacije. Iz tega razloga bomo ta sestanek izpeljali v torek, 1. 9. 2020, po uradnem sprejemu. Na sestanek prinesite pisalo in beležko.

Zares se veselimo srečanja z vami.

Učiteljice 1. razreda