Spoštovani starši in skrbniki bodočih prvošolcev!

Vpis otrok v prvi razred osnovne šole Malečnik za šolsko leto 2022/2023 bo potekal v naslednjih terminih:

• v torek, 15. februarja 2022,
  • v sredo, 16. februarja 2022,
  • v četrtek, 17. februarja 2022.

V prvi razred devetletne osnovne šole morate starši oziroma skrbniki otrok vpisati vse otroke, ki bodo v koledarskem letu 2022 dopolnili starost šest let. V mesecu februarju 2022 bomo vpisovali otroke, rojene od 1. 1. 2016 do 31. 12. 2016.

V skladu s priporočili Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport vas bomo zaradi zagotavljanja varnostnih ukrepov za zmanjšanje tveganja okužbe k vpisu vabili po vnaprej določenem časovnem razporedu.  O datumu in uri vpisa boste obveščeni s pisnim vabilo, poslanim po klasični pošti na otrokovo ime.

Vpis bo potekal v gospodinjski učilnici. Starši oziroma skrbniki boste na dan vpisa v šolo vstopali pri VHODU 1 (vhod pri 1. razredu). Vhod bo primerno označen.

Pri izvedbi vpisa bomo upoštevali vse predpisane ukrepe za zmanjšanje tveganja okužbe in preprečevanje širjenja SARS-CoV-2 (uporaba zaščitnih mask, razkuževanje rok, varnostna razdalja).

Za vstop v šolo je potrebno izpolnjevati pogoj PCT.

Za več informacij glede vpisa pokličite šolsko svetovalno delavko na tel. št.: 02/471 68 72 ali pišite na elektronski naslov pedagoginja.osmbma@guest.arnes.si

Veselimo se srečanja z vami!

Šolska svetovalna delavka                                                                                                      Ravnateljica

Tina Lovrec                                                                                                                                 Mateja Veltrusky